Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Bruce Greenwood o svém konci v roli admirála Pikea

pá 13. září 2013      autor: Bedraz      přečteno: 4054x      komentáře: 4

Kirk a PikeHerec Bruce Greenwood se v interview pro server StarTrek.com rozhovořil i o nečekaném skonu admirála Pikea v posledním Star Trek filmu. Ještě než si přečetl scénář, věděl, co jeho postavu čeká. "Dostal jsem scénář a také SMS od J.J. (Abramse), ve které psal, ať mu hned zavolám, než si ten scénář přečtu. Hned mi zavolej! Musel jsem se ptát, co to jen má znamenat?"

"Rozhodli se nakonec použít jiný scénář? Nějaký, ve kterém se Pike vůbec neobjeví? Nevěděl jsem, co očekávat," rozvádí situaci Greenwood. "Tak jsem mu zavolal a on mi vysvětlil, že má pro mě dobré a špatné zprávy. Ta dobrá zpráva je, že Pike je integrální součástí a hodně na něm závisí, co se bude ve filmu dít. Špatná zpráva je, že... no prostě to nepřežiju. A tak jsem se to dozvěděl."

Samozřejmě byl herec z takové zprávy smutný. "Ano, byl jsem zničený, ale jen na začátku, než jsem si to přečetl. Po přečtení jsem zjistil, že je to dobré východisko a byla to zábava, se k němu propracovat," vzpomíná.

Kompletní rozhovor je k dispozici zde, herec mimojiné zmiňuje, že by si velmi přál mít roli i v třetím filmu, ať by byla jakkoli umělecký pojatá (např. vzpomínkový flashback), či jak fungovala "chemie" mezi ním a Chrisem "Kirkem" Pineem.

Zdroj: treknews.de, startrek.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: pá 13. září 2013
přečteno: 4054x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG