Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jak máte nakoukaný Star Trek?

st 18. září 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 3498x      komentáře: 46

otaznikPo delší době se vracíme s anketními otázkami. Celkem bylo natočeno 724 epizod (včetně animoavné série) a 12 filmů.  Dokážete specifikovat kolik jste viděli seriálových epizod (či celé seriály několikrát) a kolik (kolikrát) jste viděli který celovečerní film? Samozřejmě se bavme pouze o oficiální produkci, ne fanfilmech a fansériích. Podělte se o to, jak máte nakoukaný Star Trek v komentáři s ostatními.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 18. září 2013
přečteno: 3498x
komentáře: 46
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG