Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

První fotky z chystané webové série Star Trek Renegades

po 7. října 2013      autor: Rin      přečteno: 3737x      délka: 1 min      komentáře: 8

Star Trek RenegadesPřed pár dny začalo natáčení nové webové série Star Trek Renegates, již si pod svá režisérská křídla vzal Tim Russ. V tomto díle se setkáte nejen s již zmiňovaným Russem v roli vulkánce Tuvoka, ale také s Walterem Koenigem, kterému bude jakožto admirálu Chekovovi již 142 let! Medicína se vyvíjí a životy lidí prodlužují. Přáli byste už teď přenést se do 24. století? Na pilotní díl nového seriálu si budete muset ještě počkat, ale první snímky z natáčení si můžete prohlédnout již teď!

 

Režisér v první natáčecí den Režisérovo křeslo Diskuze o průběhu scény Diskuze o rozložení scény Přípravy na natáčení

 Přípravy na natáčení Odpočinek mezi natáčením Nezbytné propriety Den 1. Světla.. Kamera.. Akce!

Zdroj: http://startrekrenegades.com/
admirál Rin
autor: Rin
vydáno: po 7. října 2013
přečteno: 3737x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG