Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Co byste rádi viděli v hlavičce na portále?

st 30. října 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2417x      délka: 1 min      komentáře: 31

otaznikDle vašich ohlasů po přechodu na novou verzi portálu víme, že máte změny grafické podoby hlavičky velmi rádi. Přesto to vypadalo, že hlavička s Khany vás tak úplně nenadchla. Zkuste tedy zapojit svou fantazii a podělit se s námi o to, co byste v hlavičce rádi viděli. Nezajistíme samozřejmě, že všechny vaše nápady zrealizujeme, ale třeba právě váš nápad bude tou pravou inspirací pro některou z budoucích hlaviček.

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 30. října 2013
přečteno: 2417x
komentáře: 31
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG