Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Rozhovor pro Startovač.cz, soutěž a nové odměny

út 5. listopadu 2013      autor: Samuel_Thorn      přečteno: 2508x      délka: 2 min      komentáře: 7

Skryté hry - na placeV pondělí 21. 10. 2013 jsme já (Samuel), Xyll a Flash dorazili mírně nervózní do studia v sídle společnosti Startovač.cz natočit rozhovor (nejen) o našem fanfilmu Star Trek: Chybějící příběhy – Skryté hry. Všechno nakonec proběhlo ve velmi přátelském duchu. V průběhu rozhovoru nás moderátoři Startovače mile překvapili soutěží o velmi pěknou cenu. Na výsledek našeho sezení se můžete podívat uvnitř článku, kde také naleznete informace o nových odměnách, jejichž koupí můžete podpořit náš právě vznikající fanfilm, a také o soutěži.

Rozhovor pro Startovač.cz

Nové odměny

Předně bychom chtěli poděkovat všem, kteří náš projekt již na Startovači podpořili, někteří dokonce vícekrát. Děkujeme! Speciální díky patří LULU DAX, která si koupila Velkého Naguse. DĚKUJEME! Vybráno je tak 137 % cílové částky (viz minulý článek). Naše mise tím však nekončí. S vaší další pomocí si budeme moci dovolit ještě více a vytvořit tak fanfilm ještě úžasnější.

A jaké že jsou ty nově přidané odměny?

Romulanský disruptor

Romulanský disruptorPo federačních phaserech použitých při natáčení se jen zaprášilo. Nyní máte jedinečnou šanci získat i zbraně „druhé strany“.

Romulanský disruptor použitý pro natáčení fanfilmu Star Trek: Skryté hry. Poboční zbraň romulanských ozbrojených složek. Pro natáčení vyrobeno na zakázku exkluzivním dodavatelem Federace: „Made in Titan“. Materiál „smooth cast“ – a.k.a. licí polyuretan a.k.a. tekutý plast. Dodáváme v netekuté podobě.

Romulanský disruptor je něco, co se dá jen velice těžko sehnat a tyto jsou ověřené bojem.

Šéfinženýr

ŠéfinženýrOba Q a s nimi i role ve filmu jsou již také vyprodané, ale nyní Vám nabízíme jedinečnou možnost, stát se alespoň na jeden den asistentem hlavního kameramana. Součástí této odměny je několikahodinové osobní zaškolení filmování s DSLR (digitální zrcadlovka) a zvěčnění v titulcích filmu. Tato odměna je vhodná pro alespoň trochu technicky nadané příslušníky Flotily.

SMS

Novinkou serveru Startovač.cz je možnost přispět SMSkou. Stačí jen posat text START 643 na číslo 90211 v ČR a podpoříte náš projekt 100 Kč. Podmínky použití naleznete na Startovač.cz

Soutěž

Ten, kdo prostřednictvím Startovače přispěje v pořadí (počítá se od 27. 10. 2013), které nám na papírku napsané předal v rámci rozhovoru moderátor Martin, získá jako bonus kompletní originální 2. sezónu seriálu Star Trek: Voyager.

Máte-li nějaký nápad na odměnu, podělte se s námi v komentářích pod článkem a prosím, šiřte informace o nás mezi Vaše přátele, kamarády, známé…

viceadmirál Samuel_Thorn
autor: Samuel_Thorn
vydáno: út 5. listopadu 2013
přečteno: 2508x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Záznam divadla Madam Q je online  -  pá 25. prosince 2020
Online premiéra fanfilmu Elektrický hrad  -  st 9. prosince 2020
Její právo: A Star Trek Fan Production je online  -  po 19. října 2020
Madam Q v Kameni, Její právo s Piloty  -  po 31. srpna 2020
Star Trek Bridge a 12 myslí na YouTube  -  út 21. července 2020
Řekni to hudbou  -  ne 7. června 2020
Squadron dnes spouští svou Indiegogo kampaň [VIDEO]  -  čt 20. února 2020
Podívejte se na Tajemnou Odyseu [VIDEO]  -  út 18. února 2020
Hvězdná loď hledá Patrony  -  ne 16. února 2020
Projekty FSFilm v roce 2020  -  út 28. ledna 2020
Nový teaser na Squadron A Star Trek Fan Production [VIDEO]  -  st 15. ledna 2020
Chuť Apokalypsy je online  -  st 25. prosince 2019
Star Trek: Chybějící příběhy na Moravě 2  -  so 23. listopadu 2019
Star Trek: Chybějící příběhy na Moravě  -  pá 25. října 2019
Chuť Apokalypsy a JK speciál v Ponrepu  -  čt 24. října 2019

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG