Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Preferujete Star Trek dabovaný, s titulky, nebo v originále?

st 27. listopadu 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2587x      délka: 1 min      komentáře: 59

otaznikNa startrekové filmy a seriály čeští fanoušci začínali koukat nejdříve na zahraničních televizních stanicích, převážně německých. S přístupem k internetu se asi více rozmohlo originální znění a fanoušci důsledně pracovali na překladu vlastních titulků. Star Trek se postupně usídlil i v tuzemských televizních programech a nedávno byl dokončen dabing posledního ze seriálů. Která verze nejvíce vyhovuje vám? Zvykli jste si na hlasy dabérů, nebo máte radši originál?

Jsme velmi rádi, že se Vám tyto průzkumy mínění líbí. V názvu článku je položena otázka. Odpověď na ni napište do komentáře. Máte však pouze jeden jediný komentář. Až odpovíte, zpřístupní se Vám odpovědi ostatních, ale sami už nebudete moci dále komentovat. Zkuste do komentáře rozepsat, jaké jsou důvody k Vaší odpovědi.

Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 27. listopadu 2013
přečteno: 2587x
komentáře: 59
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG