Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Tisková zpráva společností FAN BASE a Edna.cz z 2. 12. 2013

čt 5. prosince 2013      autor: Shane      přečteno: 3378x      délka: 2 min      komentáře: 8

logo Fan BaseSpolečnost FAN BASE rozšířila řady. Od října se o její e-shop na internetových stránkách www.fanbase.cz stará Eva Havlová, která vzešla z výzvy „Hledáme superhrdinu FAN BASE“. Změna přinese rozšíření nabídky a celkové zlepšení služeb e-shopu, který má ambice být jedničkou na českém trhu v nabídce předmětů pro filmové a seriálové fanoušky. Do týmu se zároveň přidal internetový server Edna.cz, který je od října oficiálním partnerem FAN BASE.

Impulsem ke změnám byla potřeba pěti zakladatelek společnosti FAN BASE věnovat se intenzivněji pořádání akcí se zahraničními celebritami, které více jak dva roky vozí do Prahy na setkání s českými fanoušky. Na provoz e-shopu nezbývaly síly. „Věříme, že nová posila je tím nejlepším řešením. Během hledání superhrdinky jsme zároveň začali jednat o spolupráci s Ednou. Máme velkou radost, že jsme si porozumněli v dalším směřování celkových aktivit pro české a slovenské fanoušky,“ řekla Eliška Vyhnánková, spolumajitelka FAN BASE, s.r.o.

ednaInternetový server Edna.cz, který je největším webem o seriálech v Čechách, se stává partnerem FAN BASE v oblasti prodeje zboží pro seriálové i filmové fanoušky. „Dlouhou dobu jsme zvažovali, jak našim čtenářům nabídnout co nejlepší fanouškovské věci, FAN BASE je pro nás to nejlepší řešení,“ prohlásil Tomáš Vyskočil, zakladatel Edna.cz. Od začátku října Edna.cz začne exkluzivně propagovat FAN BASE jako jediný tématický obchod, postupně pod ní zastřeší všechny své aktivity v oblasti prodeje zboží pro své fanoušky a zároveň bude postupně přidávat další původní sběratelské kousky s motivy seriálů.

Společnost FAN BASE, s.r.o. (v překladu „základna fanoušků“) vznikla v říjnu 2010 za účelem prodeje filmového a seriálového merchandisingu českým fanouškům. Jejím cílem je zlepšit dostupnost tohoto zboží na českém trhu – nabídnout zákazníkům za rozumné ceny zboží, které je ihned dostupné v jejím internetovém obchodu. FAN BASE chce dostát svému jménu a vedle prodeje se věnuje i dalším aktivitám pro fanoušky, jako jsou křesty knih, společné akce či setkání se zahraničními herci. Nabídka e-shopu, ze které si vybere každý, hraničí od triček s potiskem Star Trek po realisticky vypadající makety světelných mečů z populární filmové série Star Wars. Na jejich pozvání zavítala do Prahy herečka Kate Mulgrew a několik dalších seriálových herců.

Edna.cz vznikla v roce 2008 a dnes je největším webem o seriálech v České republice, denně ji navštíví více než 50.000 uživatelů. Nabízí více než 100 fanouškovských komunit okolo seriálů jako jsou Hra o trůny, Teorie velkého třesku, Jak jsem potkal vaši matku, Upíří deníky nebo Dexter. Pro fanoušky nabízí novinky ze světa seriálů, bohaté diskuze či hlasování o nejlepší seriály. Aktuálně bojuje ve finále Křišťálové lupy o cenu pro nejlepší zájmový web českého internetu.

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: čt 5. prosince 2013
přečteno: 3378x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Matfyzpress vydal knihu Star Trek a věda  -  pá 2. listopadu 2018
Model Enterprise ze seriálu Discovery  -  čt 19. července 2018
ANOVOS představil luxusní modely Discovery a Shenzhou  -  út 13. února 2018
Turistický průvodce Klingonskou říší  -  so 20. května 2017
Figurky Spocka a Kirka od Quantum Mechanix  -  st 11. května 2016
Turistický průvodce po Vulkánu  -  po 9. května 2016
Pocket Books nabízí přes 700 startrekových e-knih bez DRM  -  st 30. března 2016
Figurky hrdinů z Originální série od Mezco Toyz  -  pá 5. února 2016
DNES vychází: povídková sbírka KUSY  -  út 26. ledna 2016
Nové tričko k 20. narozeninám CZ Kontinua  -  pá 20. listopadu 2015
Leonard: Mé padesátileté přátelství s nevšedním mužem  -  pá 23. října 2015
Merchandising – co se chystá?  -  čt 13. srpna 2015
Velké slevy na Novou generaci a Enterprise na blu-ray  -  pá 3. října 2014
Filmové plakáty s posádkou Nové generace  -  út 1. dubna 2014
Startrekové prsteny  -  st 19. února 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG