Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Scénáristé dalšího Star Trek filmu oznámeni

ne 8. prosince 2013      autor: Bedraz      přečteno: 2264x      délka: 1 min      komentáře: 1

Scénáristé J.D.Payne a Patrick McKayHollywood Reporter oznámil, že Paramount najal Roberta Orciho, scénáristu a producenta posledních dvou Star Trek filmů, a J. D. Payneho a Patricka McKaye, aby napsali scénář pro další snímek s výstižným titulem "Star Trek 3". Potvrzuje se tak předchozí zpráva, že ke scénáristům pro další Trek se nepřipojí Alex Kurtzman, Orciho dlouholetý spolupracovník a spoluscénárista a producent Star Treku v minulosti.

J. D. Payne a Patrick McKay jsou v současnosti podepsáni pod scénářem komiksu "Boilerplate", který nyní produkuje Abramsova společnost Bad Robot. Abrams sám se jako režisér nevrátí, ale zůstane na pozici producenta. Abramsovým favoritem pro režisérskou židli je Joe Cornish, ale nic není ještě rozhodnuto.

Oznámeno nebylo ani datum premiéry, ale obecně se ví, že Paramount usiluje o premiéru v roce 2016, kdy bude fenomén jménem Star Trek slavit své 50. výročí.

Původní zprávu serveru Hollywood Report naleznete zde.

Zdroj: trekweb.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: ne 8. prosince 2013
přečteno: 2264x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG