Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Připravuje se nový CzechTREK!

so 14. prosince 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2901x      délka: 1 min      komentáře: 14

CzechTREK encountersTěšíte se na příští rok? Měli byste! Chystá se totiž další CzechTREK, tentokrát však v nové, odlehčené podobě. Nebude se konat celodenní setkání fanoušků plné přednášek a doprovodného programu, ale přikročíme rovnou ke zlatému hřebu. Na CzechTREK 2014 dorazí dva zahraniční hosté najednou. Součástí programu bude společný panel s herci, autogramiáda a focení s herci. Detailní program a přihlášky pilně připravujeme a zveřejníme je v nejbližších dnech. Již dnes Vám však můžeme prozradit datum a ona dvě jména, na která jste určitě velmi zvědaví.

Akce se uskuteční v sobotu 1. března 2014, místo konání bude upřesněno.

Quark a OdoHosty CzechTREKu 2014 budou René Auberjonois, představitel konstábla Oda, a Armin Shimerman, představitel Quarka. Oba herci ztvárnili postavy ze seriálu Star Trek: Deep Space 9 a všichni fanoušci určitě vědí, jak výborná byla chemie mezi oběma postavami. René v České republice zatím nebyl, Armin zde byl v roce 2008 na setkání pořádaném Star Trek fan klubem CZ Kontinuum.

www.CzechTREK.cz

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: so 14. prosince 2013
přečteno: 2901x
komentáře: 14
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG