Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Přihlášky na CzechTREK 2014 spuštěny!

pá 20. prosince 2013      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 2571x      délka: 1 min      komentáře: 11

CzechTREK encountersDnes jsme zveřejnili program CzechTREKu 2014, který se bude konat v sobotu 1. března 2014. Zároveň bychom rádi oznámili, že došlo ke změně místa konání akce. Podařilo se nám zajistit nádherné reprezentativní prostory přímo v centru Starého Města pražského – v barokním refektáři dominikánského kláštera. Prostory mají skvělou akustiku, jsou vybaveny zvukovou technikou a moderně zařízeným předsálím s šatnou, barem a sociálním zázemím. Současně spouštíme i přihlášky na akci. Snažili jsme se nastavit co nejnižší ceny vstupného včetně zajímavých slev.

Více informací najedte na webu akce – ​www.CzechTREK.cz

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: pá 20. prosince 2013
přečteno: 2571x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG