Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

CzechTREK 2014 – připomínáme termíny slev a objednávek trik

út 21. ledna 2014      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 3386x      délka: 1 min      komentáře: 1

CzechTREK encountersRádi bychom připomněli, že již pouze necelé dva týdny nabízíme možnost využít slev vstupného a balíčků na CzechTREK 2014. Zbývá už pouze 8 zvýhodněných balíčků a 5 zlevněných vstupenek, proto s přihláškami neváhejte! Zároveň připomínáme, že aby byla sleva platná, je nutné zlevněné balíčky a vstupné uhradit do konce měsíce, tedy do 31. ledna 2014.

Také bychom rádi upozornili na jedinečnou možnost objednávky trik s originálním ferengským motivem. Vybírat můžete ze tří barev triček. Termín ukončení objednávek je stejný – 31. ledna 2014.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: út 21. ledna 2014
přečteno: 3386x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG