Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

CzechTREK 2014 – zlevněné vstupné vyprodáno, zbývají poslední zvýhodněné balíčky

st 29. ledna 2014      autor: Klub Trekkies: TNG      přečteno: 3396x      délka: 1 min      komentáře: 0

CzechTREK encountersPřipomínáme poslední možnost využít zakoupení zvýhodněných balíčků na CzechTREK 2014. Zbývá několik posledních kusů. Balíček nabízí nejlevnější možnost účasti na akci spolu s autogramy obou zahraničních hostů a společným focením. Hvězdami letošního CzechTREKu budou René Auberjonois, představitel konstábla Oda, a Armin Shimerman proslulý jako Quark, oba ze seriálu Star Trek: Deep Space Nine. Pro využití slevy je potřeba celkovou částku uhradit do konce tohoto měsíce, tedy do pátku 31. ledna 2014! Ve stejném termínu bude ukončena jedinečná možnost pořídit si triko v jedné ze tří tematických barev s originálním ferengským motivem. Trika si můžete objednat podle návodu v samostatném článku​.

bez hodnosti Klub Trekkies: TNG
autor: Klub Trekkies: TNG
vydáno: st 29. ledna 2014
přečteno: 3396x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG