Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Rozchod Spocka a Uhury nechci, říká Zoe Saldana

po 4. srpna 2014      autor: Bedraz      přečteno: 2509x      délka: 1 min      komentáře: 0

Zoe Saldana propaguje Guardians of the Galaxy s těhu bříškemHerečka Zoe Saldana se nyní zabývá propagací svého nejnovějšího snímku Guardians of the Galaxy, který měl svou premiéru již i Česku, ale během propagační cesty neopomněla ani oblíbené otázky ohledně Star Treku. Mimo otázek týkajících se Guardians of the Galaxy se jí server IGN zeptal i na budoucnost jejího vztahu se Spockem.

Chtěla byste, aby se Uhura se Spockem rozešla a stala se opět jen součástí týmu?
Nevím. Mají velmi výjimečný vztah. Bylo by skvělé vidět Uhuru více v akci, ale myslím si, že JJ [Abrams] a jeho scénáristé odvedli v pokračování opravdu dobrou práci, a tak jsem si jistá, že v třetím díle nebude Uhura opět zahálet. Zlomilo by mi to srdce, kdyby se měli rozejít.

Zoe Saldana v celé kráse :)Mimo to se herečka také objevila na titulce časopisu Women’s Health UK, přičemž se jedná o nahé, avšak velmi decentně provedené fotografie. Není na nich ještě vůbec vidět těhotenské bříško, které se ukazuje při propagaci filmu Guardians of the Galaxy. Zoe by podle potvrzených zpráv měla být ve čtvrtém měsíci těhotenství. Uvidíme, jak tahle novinka může zamíchat s rozvrhy natáčení  a akčností Star Treku 3 a Avatara 2. (Oba snímky se budou asi produkčně krýt na jaře 2015.)

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: po 4. srpna 2014
přečteno: 2509x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG