Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek 3: JJ volá Shatnera & natáčení v Soulu

čt 2. října 2014      autor: Bedraz      přečteno: 2340x      délka: 1 min      komentáře: 7

Jihokorejský SoulPo nějaké době se opět objevily ždibečky novinek k novému chystanému Star Trek filmu, který by měl do kin přijít v roce 2016 na 50. výročí fenoménu. Natáčení proto musí začít již příští rok. Internetem proběhla zpráva, že producent snímku JJ Abrams kontaktoval Williama Shatnera, zda by měl zájem se v novém příběhu objevit – pravděpodobně společně s Leonardem Nimoyem. Shatner telefonát potvrdil a navíc podrobněji rozebral, jak jeho setkání s Abramsem u příležitosti natáčení Star Treku 2009 probíhalo – Abrams mu dal přečíst falešný scénář, který prý byl úděsný, čímž testoval nadšení lidí se projektu zúčastnit. Proto nyní Shatner na jeho telefonát reagoval neurčitým: „Pokud to (role) bude smysluplné.“

Další útržek informace přichází od starosty jihokorejského Soulu. Ten potvrdil, že se v Americe setkal s hollywoodskými producenty a uzavřel dohodu o částečném natáčení Star Treku 3 v Soulu. Jelikož by se tentokrát film neměl odehrávat u Země, bude Soul asi zpodobňovat mimozemskou planetu či mimozemskou základnu Hvězdné flotily. Režisér Bob Orci setkání komentoval: starosta byl velmi milý muž. :)

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: čt 2. října 2014
přečteno: 2340x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG