Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Shatnerův nápad k 50. výročí Star Treku

so 22. listopadu 2014      autor: Bedraz      přečteno: 3165x      délka: 1 min      komentáře: 9

William ShatnerWilliam Shatner se rozpovídal o tom, jak by si představoval oslavu 50. narozenin Star Treku, které bude fenomén slavit v roce 2016. A samozřejmě by rád byl při tom. :) Konkrétně by rád produkoval a režíroval televizní pořad, který by se skládal z mnoha několikaminutových částí ohledně nápadů, jež seriál uvedl v život, a segmentů, jak ovlivnil životy svých fanoušků.

Shatner zmínil historku o manažerovi kanadských aerolinií, který kdysi nesnášel létání. Popisoval to jako „odplatu“, protože Star Trek ho přivedl ke vstupu do leteckého průmyslu. A možná je takových příběhů hodně. Shatner by je rád přinesl divákům.

„Je to úžasný nápad, ne?“ ptal se Shatner svých posluchačů na panelu na Wizard World Tulsa conu. „Pokouším se tenhle nápad prodat několika stanicím a spoustu lidí to zajímá.“

Zdroj: http://www.tulsaworld.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: so 22. listopadu 2014
přečteno: 3165x
komentáře: 9
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG