Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Známe datum premiéry Star Treku 3

st 24. prosince 2014      autor: little borg      přečteno: 2205x      délka: 1 min      komentáře: 10

U.S.S. Enterprise NCC1701Je to den, co jsme se dověděli jméno režiséra, a už se na nás hrne další novinka. Studio Paramount Pictures stanovilo datum premiéry na 8. července 2016. To je dva měsíce před 50. výročím celého fenoménu Star Trek. Zdá se, že chystaný startrekový film je pro studio velkou prioritou, když ho staví do nejexponovanějšího času celého roku. Dá se čekat, že Star Trek 3 bude mít velkou konkurenci v podobě dalších letních blockbusterů jako X-men: Apocalypse nebo Captain America: Civil War.

Režie se ujme Justin Lin, tvůrce několika filmů série Rychle a zběsile. Nahradil Roberta Orciho, kterého studio odsunulo kvůli „rozdílným názorům“. Orci ale zůstává producentem snímku, stejně jako J. J. Abrams, který režíroval předchozí dva Star Trek snímky. Podrobnosti přináší server Collider.com.

nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 24. prosince 2014
přečteno: 2205x
komentáře: 10
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG