Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Odznáček Vypravěč na PragoFFestu 2015

pá 9. ledna 2015      autor: Shane      přečteno: 2106x      délka: 2 min      komentáře: 7

Star Trek linie na PGF se nám nezadržitelně blíží, je tedy na čase představit další část programu. Tentokrát jednu úzce svázanou s těmito stránkami. Konkrétněji s odznáčkovou hrou, která na portále již několik let úspěšně probíhá.

Při nedávném procházení odznáčků k mání jsem si všimla, že ještě nikdo nevlastní odznáček „Vypravěč“. Důvod mi byl po přečtení zadání jasný – ještě nikdy nebyl na žádné akci vyhrazen prostor pro splnění tohoto odznáčku. A jelikož jsem spoluorganizátorem Star Trek linie na PragoFFestu, nebylo nic jednoduššího než se domluvit s tvůrcem hry omim a plnění odznáčku do programu zařadit.

Vyhrazena je hodina v sobotu 31. 1. od 21:00. Program bude uzpůsoben tomu, kolik se přihlásí zájemců. Samozřejmě platí, že pokud bude kapacita šedesáti minut naplněna, dostane přednost zájemce, který se přihlásil rychleji.

Hlaste se prosím na můj e-mail xyll(zavináč)centrum.cz. Stačí uvést vaše jméno, název příběhu a odhadem délku v minutách (např. 1–5 minut / 5–10 minut / 10–15 minut). Přibližnou délku chci znát pro případ, že by se sešlo více zájemců a já bych některé musela požádat o zkrácení jejich příspěvku. Osobně si myslím, že pět minut bude asi nejobvyklejší délka.

Tak honem vymýšlet, všichni budoucí posluchači se již určitě nemohou dočkat, co za nová dobrodružství si budou moci zanedlouho poslechnout.

A nakonec pro úplnost plné znění zadání samotného odznáčku.

Zadání odznáčku

Odznáček - Vypravěč Vypravěč
Obtížnost: 1

Předlohou tohoto odznáčku je Sirah z epizody DS9 1x14 – Vypravěč příběhů. Stejně jako první Sirah si musíte vymyslet svůj vlastní originální příběh. Váš příběh musí být založen na kanonických základech, musí se tedy odehrávat na místech a v době, které známe ze ST seriálů nebo ST filmů. Jako hlavní postava či postavy musí taktéž vystupovat charaktery, které jsou nám známé.
Svůj příběh můžete odvyprávět na některé z předem vyhlášených akcích, na kterých bude vyhrazen prostor pro vzájemné vyprávění. Vyprávět byste měli pokud možno zpaměti, nápovědy jsou však povoleny. Měli byste však z větší části vyprávět než číst. Minimální délka vyprávění je stanovena na 2 minuty 30 sekund. Každý musí vyprávět svůj příběh sám.

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: pá 9. ledna 2015
přečteno: 2106x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Odkazy na hry z přednášky „Jak si trekkies hrají“  -  čt 10. prosince 2020
Záznam přednášek z Trekkenu online [VIDEO]  -  čt 3. prosince 2020
Kdo, co, kdy a kde ve Star Treku [VIDEO]  -  st 30. září 2020
SERIÁL: Kompletní časová osa ST událostí! (1. část)  -  út 6. listopadu 2018
Star Trek se dočká nového animovaného seriálu  -  pá 26. října 2018
StarTrekKnihy.cz – Nový informační portál zdaleka nejen o knihách  -  čt 30. srpna 2018
Šťastné a startrekové!  -  pá 22. prosince 2017
15 nejmocnějších protivníků ve Star Treku  -  čt 2. listopadu 2017
Star Trek v komentářích: Nechte zaznít svůj názor  -  út 17. října 2017
Star Trek: Discovery a další skvosty v knihovně CZ Kontinua  -  so 23. září 2017
Smuteční oznámení  -  so 19. srpna 2017
Star Max: Pravda, 1. část  -  po 17. července 2017
Star Max: Z principu  -  st 10. května 2017
Star Max: Klony útočí  -  po 20. února 2017
Elektrokolo ve startrekovém střihu  -  čt 9. února 2017

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG