Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Pegg, spoluautor scénáře Star Treku 3: Elba nebude klingonský záporák

čt 2. dubna 2015      autor: Bedraz      přečteno: 2686x      délka: 1 min      komentáře: 1

Simon Pegg při propagaci Star Treku Do TemnotySimon Pegg v březnu potvrdil, že se stal součástí scenáristického týmu nového Star Trek filmu, a to na popud jednoho z producentů společnosti Bad Robot, Bryana Burkeho, se kterým spolupracuje na vícero projektech. Při diskuzi nad směrem, kterým se má nový film ubírat, padl i nápad vrátit se zpět ke „kreslícímu prknu“ příběhu a nabídka, zda se nechce Pegg na scénáři podílet. Znamená to, že již tak dost napnutý produkční rozvrh je ještě napnutější – chce-li studio zachovat aspoň teoretickou šanci na premiéru v létě 2016, finální scénář musí být hotov do června 2015. Jak sám Pegg říká, již nyní jsou scénáristé pod tlakem předprodukce, co-kde-jak začít stavět a budovat, na což však nemají odpověď.

Idris Elba

Pegg rovněž dementoval březnovou šeptandu, že by jako hlavní „záporák“ filmu měl být obsazen herec Idris Elba, známý například fanouškům filmu Pacific Rim či marvelovské série Thor, kde ztvárnil neohroženého strážce brány Bifrost, Heimdalla. Vzhledem k jeho tmavé pleti by se ve Star Trek univerzu nabízelo obsazení do role některého z Klingonů (největších favoritů na nepřátele v tomto filmovém pokračování), nebo by mohl ztvárnit například doktora Richarda Daystroma. Důraznému Peggovu popírání však není možno úplně věřit – před uvedením Star Treku: Do temnoty zcela jasně popíral i objevení se postavy Khana…

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: čt 2. dubna 2015
přečteno: 2686x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG