Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Sofia Boutella ve „Star Trek Beyond“?

pá 24. dubna 2015      autor: Bedraz      přečteno: 5119x      délka: 1 min      komentáře: 7

Sofia Boutella - herečka a tanečniceČerstvé informace okolo nového Star Treku 3 jsou vzácné zboží – zdá se, že i bez přímé Abramsovy účasti zůstane v platnosti důsledné tajnůstkaření kolem všeho, co s filmem souvisí. Seznam obsazených herců se nicméně rozšířil o herečku Sofii Boutella, známou i českým divákům z filmu Kingsman: Tajná služba, kde ztvárnila hlavního „poskoka“ padoucha Samuela L. Jacksona (a dala termínu „poskok“ úplně nový rozměr). Doufejme, že její role ve Star Trek vesmíru bude méně krvelačná. :)

Dalším střípkem informace je, že by se nový snímek mohl jmenovat Star Trek Beyond. Tento název byl registrován u  Motion Picture Association of America (MPAA), což obvykle signalizuje, že titul bude použit. Nicméně – s odkazem na tajnůstkářskou tradici Bad Robot produkcí – je možné, že se bude jednat jen o mystifikaci diváků. Titul by však dobře odpovídal tomu, jak se k obsahu filmu vyjadřoval Simon Pegg – totiž že příběh nebude „Země-centrický“ jako oba dva předchozí, nýbrž naváže na nejlepší tradice Star Treku „odvážně se vydat tam, kam se dosud nikdo nevydal“.

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: pá 24. dubna 2015
přečteno: 5119x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG