Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

TrekFEST 2015 již za pár dní

út 7. července 2015      autor: Shane      přečteno: 1995x      délka: 2 min      komentáře: 1

trekfestaciMáme tu červenec, letos zatím velmi horký. Začaly nám prázdniny, filmový festival v Karlových Varech a Festival fantazie. Což znamená, že za pár dní začne TrekFEST, Star Trek linie na FF. Program odstartuje 8. 7. ráno a bude vás zásobovat spoustou treku až do neděle 12. 7. Je tedy nejvyšší čas dopilovat přednášky, došít uniformy a pečlivě sepsat seznam věcí, které budete bezpodmínečně v Chotěboři potřebovat.

Program bude jako vždy různorodý, přednášky na různá témata, promítání, zábavné večery. Zajímavý program jistě naleznete i na jiných liniích, kterých je na FF požehnaně a nemálo z vás se rádo zapojí do rozsáhlých a podmětných diskuzí na barech, venkovních posezeních, či jiných místech. Bude to opravdu velmi aktivně strávených pár dní. Proto zde zmíním pár doporučení.

Zabalte si na cestu dostatek trik, nejlepší jsou fandomová, prádelna nefunguje a vzhledem k počasí, není vhodné chodit celou dobu v jednom. Nošení uniformy se nebojte, místnost TrekFESTu má klimatizaci. Na pochůzky venku ovšem doporučuji lehčí variantu. Též je vhodné doplňovat tekutiny a to hodně, naštěstí je v blízkosti akce několik obchodů, kde se dá tato komodita koupit a přímo v areálu najdete několik občerstvovacích stanic. Pozor, Chotěboř je menší město a obchody zavírají dříve než jsme většinou zvyklí. Naštěstí je již několik let na okraji města Tesco, které vás případně zachrání i o víkendu, jen je to pěšky daleko. Co se jídla týče, kvalita občerstvovacích stanic je velmi vrtkavá, ale vždy se dá něco dobrého najít. Jen se nemůžete moc spoléhat na vyzkoušené pochoutky, tedy až na tousty, ty jsou co pamatuji stále stejné :).

Co se týče techniky, na místě je k dispozici několik počítačů s internetem, ale vzhledem k tomu, že většina z vás vlastní chytrý telefon, je tato informace již nezajímavá. Tedy pokud zase nespadne síť :). Hlavně si nezapomeňte všemožné nabíječky, ať vaši miláčkové nestrádají. Záznamová zařízení všeho druhu se určitě hodí a nezapomeňte na tužku. Oceníte ji při zaškrtávání programu i psaní vzkazů na hlavní nástěnce.

Množství dalších detailních informací na vás čekají na stránkách TrekFEST.cz, kde naleznete celý program i příslušné anotace.

Přeji příjemnou cestu, ať vaše transportéry nezlobí a brzy na shledanou.

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: út 7. července 2015
přečteno: 1995x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Odkazy na hry z přednášky „Jak si trekkies hrají“  -  čt 10. prosince 2020
Záznam přednášek z Trekkenu online [VIDEO]  -  čt 3. prosince 2020
Kdo, co, kdy a kde ve Star Treku [VIDEO]  -  st 30. září 2020
SERIÁL: Kompletní časová osa ST událostí! (1. část)  -  út 6. listopadu 2018
Star Trek se dočká nového animovaného seriálu  -  pá 26. října 2018
StarTrekKnihy.cz – Nový informační portál zdaleka nejen o knihách  -  čt 30. srpna 2018
Šťastné a startrekové!  -  pá 22. prosince 2017
15 nejmocnějších protivníků ve Star Treku  -  čt 2. listopadu 2017
Star Trek v komentářích: Nechte zaznít svůj názor  -  út 17. října 2017
Star Trek: Discovery a další skvosty v knihovně CZ Kontinua  -  so 23. září 2017
Smuteční oznámení  -  so 19. srpna 2017
Star Max: Pravda, 1. část  -  po 17. července 2017
Star Max: Z principu  -  st 10. května 2017
Star Max: Klony útočí  -  po 20. února 2017
Elektrokolo ve startrekovém střihu  -  čt 9. února 2017

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG