Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek Beyond: Quinto oholil obočí; natáčení v Dubaji

út 7. července 2015      autor: Ampik      přečteno: 2099x      délka: 1 min      komentáře: 1

Uniforma - Star Trek BeyondStar Trek Beyond – tento název již můžeme považovat za oficiální, neboť jej na svém Twitteru nedávno potvrdil ten nejpovolanější – režisér Justin Lin. Toto odhalení (které nebylo pro zvídavé fanoušky tak překvapivé) také doplnil první "propagační" fotografií, na které můžeme vidět detail jakési nové uniformy se znakem Hvězdné flotily.

Spock a Uhura se mezitím připojili na Instagram. Zachary Quinto zveřejnil fotografie svého vulkánského účesu a vyholeného obočí, které označil jako vzpomínku na svého přítele Leonarda Nimoye. Herečka Zoe Saldana se pak nechala zvěčnit v šatně při čtení časopisu.

Portál The National nedávno přišel s informací, že studio Paramount podepsalo smlouvu s produkční společností Filmworks o filmování nového Star Trek filmu v Dubaji. Tato informace byla později potvrzena produkční společností Skydance. Dubaj bude představovat jakési "kolmé" mimozemské město, které Enterprise navštíví na své pětileté misi. Po Vancouveru se jedná o druhou oficiálně potvrzenou filmovací lokaci.

Odkaz na článek s fotografiemi herců: LINK

 

Zdroj: thenational.ae, trekmovie.com, metro.co.uk
podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: út 7. července 2015
přečteno: 2099x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG