Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Idris Elba je hlavním záporákem v novém Star Trek filmu

st 8. července 2015      autor: little borg      přečteno: 2376x      délka: 1 min      komentáře: 15

Idris ElbaAngličan Idris Elba ztvární hlavní zápornou roli v chystaném filmu Star Trek Beyond. Informaci potvrdil sám herec. Udělal tak jasno v tom, o čem se už dlouho spekulovalo. O postavě, kterou hraje, ale neprozradil skoro nic. Natáčení dalšího celovečerního dobrodružství je v plném proudu. Štáb by se měl v dohledné době přesunout do Dubaje. A při této příležitosti se Elba také rozpovídal o svém vztahu ke Star Treku. 

"Skoro každý byl Trekkie, fakt, nebo ne? Nemohl bych říct, že jsem byl skalním fabouškem, ale rozhodně jsem Star Trek viděl milionkrát," řekl Elba. A kdo byl jeho oblíbenou postavou? "Byl to asi Spock," a dodal: "ve [Star Trek Beyond] mám několik scén se Zachary Quintem." Zachary Quinto hraje mladého Spocka.

Film Star Trek Beyond by měl mít premiéru přesně za rok, tedy 8. července 2016.

Zdroj: XPOSÉ.ie
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: st 8. července 2015
přečteno: 2376x
komentáře: 15
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG