Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: To Boldly Go – šance pro každého fanouška zahrát si ve filmu

čt 16. července 2015      autor: Ampik      přečteno: 3252x      délka: 1 min      komentáře: 5

Uniforma - Star Trek BeyondStar Trek: To Boldly Go je nová charitativní akce, která byla spuštěna produkčními společnostmi, které momentálně financují natáčení nového filmu Star Trek Beyond. Dává běžnému fanouškovi šanci splnit si svůj životní sen skrze příspěvek různým charitativním organizacím, které všemožně pomáhají lidem v nouzi splnit si své sny. Takto se dá ve zkratce shrnout poselství tohoto projektu.

Hlavní výhra je skutečně velmi pozoruhodná. Celkem šest vyvolených získá šanci dostat se na natáčecí lokace ve Vancouveru, pokecat s hlavními hvězdami filmu a střihnout si tzv. walk-on roli (jinými slovy se na pár chvil objevíte v záběru jako komparzista). Čím vyšší darujete příspěvek, tím se pochopitelně násobí Vaše šance vyhrát. 

Výše příspěvků je v rozsahu 10 $ až 100 000 $. Za každý příspěvek navíc obdržíte nějakou drobnost. Už za deset dolarů je to startrekový odznak, „cena útěchy“ za nejštědřejší příspěvek je replika kapitánského křesla.

Celá herecká posádka se zapojila do tohoto projektu (včetně záporáka Idrise Elby) a vytvořila toto úžasné propagační video:

Pokud se chcete do této akce zapojit a pokusit se tak vyhrát některou z cen, klepněte SEM.

Zdroj: trekmovie.com
podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: čt 16. července 2015
přečteno: 3252x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG