Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Rychlejší a zběsilejší Star Trek Beyond

út 28. července 2015      autor: Ampik      přečteno: 1894x      délka: 1 min      komentáře: 4

Joe TaslimHerecké obsazení nového filmu se opět rozrostlo. Na seznamu přibylo jméno Joe Taslim. Tohoto herce a mistra bojového umění si můžeme pamatovat z jiného filmu Justina Lina, a sice z Rychle a zběsile 6. Není to nic neobvyklého, režiséři často obsazují známé tváře, osvědčené ze svých předchozích snímků, nicméně se nabízí otázka, kterou postavu bude Taslim hrát.

Hned po zveřejnění se objevila řada spekulací. Taslim by měl být spolupadouchem Idrise Elby. Pokud budeme věřit zvěstem o klingonské zápletce (několikrát popřených scénáristou Peggem, nicméně stále živými), tak nám zde nesedí hercův asijský původ. Dále se objevily spekulace o tom, že by Idris Elba mohl hrát doktora Richarda Daystroma, v tom případě by si Taslim mohl zahrát jiného vědce, řekněme Nooniana Soonga, který by měl být v dané době mladým mužem. Přestože má Soong velice asijské jméno, jeho asijský původ byl několikrát zpochybněn samotným Brentem Spinerem, který hrál starého Soonga v Nové generaci. Této spekulaci na úsměvnosti přidává také představa, že by byl geniální tvůrce androida Data mistrem karate. Nicméně víme, že scénáristé jsou velice kreativní, takže uvidíme, jak to nakonec bude.

Nové jméno v herecké posádce nám však poodkrývá a potvrzuje jednu zásadnější věc, a sice že Star Trek Beyond půjde akčnějším (nebo chcete-li rychlejším a zběsilejším) směrem. Vypadá to, že původní Roddenberryovská zápletka propuštěného režiséra Roberta Orciho vzala za své a v červnu 2016 nás čeká pořádná akční jízda.

Herecký a bojový um Joe Taslima můžete posoudit v tomto videu:

Zdroj: trekmovie.com
podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: út 28. července 2015
přečteno: 1894x
komentáře: 4
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG