Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Teaser na „Star Trek: Do neznáma“ je tady!

po 14. prosince 2015      autor: omi      přečteno: 4388x      délka: 1 min      komentáře: 47

U.S.S. Enterprise NCC1701[UPDATE] Stává se to pravidelně a stalo se to i tentokrát. Unikl první teaser na nový film Star Trek Beyond. Kvalita nebyla nijak závratná a upoutávka byla navíc jen v němčině. Studio Paramount Pictures tedy rozhodlo předčasně vyrukovat s oficiální verzí. Světlo světa spatřila i upoutávka s českými titulky, kterou můžete zhlédnout právě teď. Pokud nemáte rádi spoilery, nedívejte se. Pokud si chcete trailer vychutnat na velkém plátně, budete mít možnost s uvedením nových Star Wars.

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: po 14. prosince 2015
přečteno: 4388x
komentáře: 47
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG