Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek na PragoFFestu 2016

so 16. ledna 2016      autor: Shane      přečteno: 2213x      délka: 3 min      komentáře: 5

PGF 2015Rok se s rokem sešel a máme tu opět leden a na jeho konci PGF. Star Trek linie samozřejmě nemůže chybět. Opět se můžete těšit na spoustu zajímavých přednášek, hned několik soutěží, workshopy a tentokrát i na rozšířenou možnost ulovit pár odznáčků z odznáčkové hry zde na portále. Program začíná již ve čtvrtek večer v 19:00. V pátek a v sobotu vás potom čeká zábava celodenní a v neděli uzavřeme krásný víkend a rozjedeme se na své základny.

program PGF 2016Co vše vás čeká, si můžete přečíst na přiloženém programu. Já se v tomto článku budu trochu detailněji věnovat právě odznáčkům, které jistě znáte z tohoto portálu. Inspirovala jsem se diskuzí zde na stránkách a zařadila hned několik možností nějaký získat přímo na akci, a to v sobotu. V 11 hodin dopoledne  v rámci dvouhodinového odznáčkového speciálu přijdou na řadu odznáčky Kirk v kondici, Mok'bara, Kahlest - pamětník, Uhura - komunikační důstojník, Lov na Borgy a Porthos - stopař. Kirk v kondici a Mok'bara se budou nahrávat hromadně a poté bude zájemcům poskytnut záznam. Odznáčky Kahlest - pamětník a Uhura - komunikační důstojník budou nahrávány vždy po jednom. Uvidíme, kolik zájemců bude a kolik se stihne. V tomto případě bude platit, kdo se přihlásí dřív, půjde dřív na řadu. Ale nebojte, v sobotu máme ještě jednu dvouhodinovku od 22:00 a v případě, že bude zájem, mohou se plnit tyto odznáčky i večer. Stejně tak Vypravěče, který je v programu uveden právě v oněch 22:00, bude možné splnit i dopoledne v rámci odznáčkového speciálu. Chápu, že někdo rád vypráví raději po ránu a někdo zase před spaním :). Pokud si tedy chcete zajistit místo na splnění svého odznáčku, napište mi na e-mail xyll(zavináč)centrum.cz zprávu, o který máte zájem a ve které dvouhodinovce byste ho raději plnili. Samozřejmě se nemusíte hlásit předem a přijít až na program, ale přihlášení předem budou mít přednost. Co se týče dvoubarevných odznáčků Lov na Borgy a Porthos - stopař, ty se budou plnit dle zájmu dopoledne i večer. Nezbytné propriety zajistím, stačí tedy jen přijít, splnit úkol a nahlásit se mi, abych mohla tvůrcům na portále poslat seznam úspěšných žadatelů.

pgf 2015-2Dále bude mít v sobotu od 16:00 Bílá vrána přednášku a workshop na téma origami a pokud se vám povede nějaké vlastní složit, máte již téměř splněný další odznáček, Origami. A aby toho nebylo málo, bude i tentokrát někde v budově, kde se koná PGF, vylepen speciální plakátek, s kterým když se vyfotíte, budete si moci zažádat o odznáček akce. Více informací najdete přímo v textu odznáčku, který byl vyhlášen v okamžiku vydání tohoto článku.

Nezbývá než si vybrat, který program vás zaujal a přijet na Star Trek. Kdo nikdy nebyl na conu, asi mi neuvěří, ale až přijedete, nebudete chtít trávit čas nikde jinde než s trekkies. Každý con je vždy jako několikadenní epizoda našeho oblíbeného seriálu, navíc vše ve 3D a naživo. Už se na vás všechny moc těším. Za pár dní na shledanou.

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: so 16. ledna 2016
přečteno: 2213x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Odkazy na hry z přednášky „Jak si trekkies hrají“  -  čt 10. prosince 2020
Záznam přednášek z Trekkenu online [VIDEO]  -  čt 3. prosince 2020
Kdo, co, kdy a kde ve Star Treku [VIDEO]  -  st 30. září 2020
SERIÁL: Kompletní časová osa ST událostí! (1. část)  -  út 6. listopadu 2018
Star Trek se dočká nového animovaného seriálu  -  pá 26. října 2018
StarTrekKnihy.cz – Nový informační portál zdaleka nejen o knihách  -  čt 30. srpna 2018
Šťastné a startrekové!  -  pá 22. prosince 2017
15 nejmocnějších protivníků ve Star Treku  -  čt 2. listopadu 2017
Star Trek v komentářích: Nechte zaznít svůj názor  -  út 17. října 2017
Star Trek: Discovery a další skvosty v knihovně CZ Kontinua  -  so 23. září 2017
Smuteční oznámení  -  so 19. srpna 2017
Star Max: Pravda, 1. část  -  po 17. července 2017
Star Max: Z principu  -  st 10. května 2017
Star Max: Klony útočí  -  po 20. února 2017
Elektrokolo ve startrekovém střihu  -  čt 9. února 2017

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG