Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

DNES vychází: povídková sbírka KUSY

út 26. ledna 2016      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 2857x      délka: 1 min      komentáře: 14

Star Trek KUSY - obálkaUž žádné JIŽ BRZY, sbírka KUSY vychází JIŽ DNES. Jedinečná sbírka českých i slovenských povídek ze světa Star Treku. V knize najdete deset různých příběhů od devíti slibných autorů, kteří nás provedou napříč epochami budoucích dějin v rozmanitém pojetí od komedie přes detektivku a thriller až po post-apokalyptickou romanci.

Letos je tomu přesně 50 let, kdy Gene Roddenberry poprvé rozdmýchal fantazii všech fanoušků žánru a v bezpočtu lidí několika generací tím probudil touhu po poznání dosud neznámého. Co je tam venku? Nejzazší hranice. A to, kam až ji posuneme, záleží jen na naší představivosti.

Na webu XB-1 si můžete přečíst ukázku.

OBSAH

Rostislav Bouda
Den, kdy zamrzlo Peklo

Boris Vigaš
Moje oči vám osvietia cestu

Vít Pazlar
Prima kšeft

Markéta Čacká
Rýba na Enterprise

Barbora Bobáková
Strieborný nebeský kameň

Martin Vondráček
Polibek pro Růženku

Jakub Holý
25 let mého života

Richard Skolek
Odkud není návratu

Albert Balatka
Žár slabosti

Boris Vigaš
Posledný modrý hrdina


ISBN: 978-80-7193-400-4
Nakladatel: Laser-books PLZ (podívejte se i na naše další tituly)
Redakce: Albert Balatka, Helena Šebestová
Autor fotografie obálky: Michal Husák
Úprava obálky, hřbet a zadní strana: Jakub Schejbal
Počet stran: 268
Cena: 199 Kč
(pro majitele čtenářských kont 139 Kč)
Povídky: © 2016 - A. Balatka, B. Bobáková, R. Bouda, M. Čacká, J. Holý, V. Pazlar, R. Skolek, B. Vigaš, M. Vondráček. Vydáno na základě informovaného souhlasu/dohody. Autoři nejsou vázáni smlouvou. 


Omluva: Během složité výroby došlo ke dvěma přešlapům. Do papírové verze jsme zapomněli uvést autora fotografie, kterým je Michal Husák. A také jsme špatně pochopili výklad dohody s autorem Richardem Skolkem, což jsme napravili, doufáme, k oboustranné spokojenosti. Za způsobené komplikace se tímto omlouváme.

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: út 26. ledna 2016
přečteno: 2857x
komentáře: 14
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG