Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nicholas Meyer se připojuje k tvůrčímu týmu nového startrekového seriálu

so 27. února 2016      autor: sarao      přečteno: 1850x      délka: 1 min      komentáře: 7

režisér a scénárista Nicholas MeyerObjevila se další oficiální informace k novému seriálu, která mnohé fanoušky zcela jistě potěší. Po Bryanu Fullerovi, který zaujal funkci showrunnera, byl oznámen další člen tvůrčího týmu. Tím je Nicholas Meyer, který se k týmu připojuje jako autor a poradce. Meyer se podílel na vzniku nejlepších TOS filmů, a to jako režisér filmů Star Trek II: Khanův hněv a Star Trek VI: Neobjevená země a jako spoluautor scénáře k filmu Star Trek IV: Cesta domů.

Bryan Fuller uvedl: „Nicholas Meyer proháněl Kirka a Khana kolem mlhoviny Mutara až do plamenů Genesis, zachránil velryby s Enterprise a její posádkou a vedl válku o mír mezi Klingony a Federací. Nadšeně oznamujeme, že se jeden z největších startrekových vypravěčů vrací na palubu jako nový člen autorského týmu.“

Nový startrekový seriál, produkovaný CBS Television Studios, bude mít premiéru na začátku roku 2017. Zapojení Bryana Fullera a Nicholase Meyera je skvělou zprávou a také svým způsobem signálem, že tvůrci hodlají dostát svým slibům a vytvoří skutečně seriál především pro fanoušky.

Zdroj: www.startrek.com
admirál flotily sarao
autor: sarao
vydáno: so 27. února 2016
přečteno: 1850x
komentáře: 7
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG