Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Herci opět v uniformách, Star Trek: Do neznáma se přetáčí

čt 17. března 2016      autor: Ampik      přečteno: 2557x      délka: 1 min      komentáře: 2

Uhura a SuluProdukční tým nového filmu se vrátil zpět do akce. Tvůrci se rozhodli pro několik nových záběrů a v hereckém týmu dokonce přibyla nová tvář. Herečka Shohreh Aghdashloo ztvární vysoce postaveného velitele Federace, zřejmě přímo podléhajícího prezidentské autoritě. Podobně postaveného důstojníka jsme mohli vidět již v několika původních filmech, například ve Star Trek: Neobjevená země.

Zpět byla povolána i herečka Zoe Saldana (Uhura), která se momentálně věnuje natáčení druhého dílu Strážců Galaxie. Na svůj Instagram přidala fotografii v nové uniformě Hvězdné flotily. Návrat na plac na svém instagramovém profilu oznámil také herec Joe Taslim.

Přetáčky či natáčení dodatečných záběrů ve fázi post-produkce filmu není nic neobvyklého. Občas je potřeba dotočit dialogy, které by lépe osvětlovaly danou situaci ve filmu, někdy jsou dotáčky dokonce plánovány již v produkční fázi.

Zoe Saldana Instagram

Zdroj: trekcore.com
podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: čt 17. března 2016
přečteno: 2557x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG