Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Unikly první fotografie z promo videa k novému seriálu

so 19. března 2016      autor: Ampik      přečteno: 2079x      délka: 1 min      komentáře: 2

Nový seriál LogoNový startrekový seriál již pomalu klepe na dveře. První díl by měl být odvysílán za méně než deset měsíců, a tak není divu, že CBS připravuje propagaci. První záběry z promo videa, které bylo nedávno natáčeno, unikly na Facebook. Na záběrech z natáčení stojí muž ve skafandru před dnes již obligátním zeleným pozadím. Podle autora fotografií se jedná o astronauta, který se bude procházet po kamenitém terénu.

Herec, který ztvárňuje zmíněného astronauta, nejspíš nebude figurovat v oficiálním hereckém obsazení nového seriálu. Jedná se zřejmě pouze o teaser video (podobné video bylo natočeno i k propagaci filmu z roku 2009 – stavba Enterprise – ještě před započetím samotného natáčení). Navíc není jisté, zda se jedná o video k propagaci samotného seriálu, nebo streamovacího portálu, přes který bude vysílán.

Natáčení promo videa 1

Natáčení promo videa 2

Zdroj: trekmovie.com
podporučík Ampik
autor: Ampik
vydáno: so 19. března 2016
přečteno: 2079x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG