Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Česká premiéra filmu Star Trek: Do neznáma se posouvá

ne 22. května 2016      autor: little borg      přečteno: 2558x      délka: 1 min      komentáře: 13

Star Trek Beyond wallpaperS novým trailerem na chystaný startrekový film přicházejí také změny v datech premiér v některých zemích. A to se týká i České republiky. Původní termín 21. červenec už neplatí. Do českých kin přijde snímek Star Trek: Do neznáma až 18. srpna. Důvody jsou zcela jistě marketingové. Studio Paramount Pictures a regionální distributoři chtějí pravděpodobně nejdříve počkat, jak si film povede v USA a na několika dalších trzích. Podle toho nasypou peníze do reklamy. Ve Spojených státech stále platí datum premiéry 22. 7. 2016. Pozitivní reakce na nejnovější upoutávku snad alespoň trochu zmírní zklamání z delšího čekání v Česku.

Zdroj: TrekCore.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: ne 22. května 2016
přečteno: 2558x
komentáře: 13
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG