Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Videoklip k písni Sledgehammer je tady [VIDEO]

čt 30. června 2016      autor: little borg      přečteno: 2380x      délka: 1 min      komentáře: 8

Rihanna fanouškem Star TrekuAmerická zpěvačka Rihanna se zapojila do propagace chystaného filmu Star Trek: Do neznáma. V oficiálním videu studia Paramount Pictures se rozpovídala o svém vztahu ke Star Treku jako takovému. Rihanna byla jednou z tváří, které se objevily už na fanouškovské akci v květnu v Los Angeles, kde trekkies poprvé viděli druhý trailer a mohli se ptát herců a tvůrců na otázky ohledně nejnovějšího celovečeráku. 

A světlo světa už spatřil i videoklip k písni Sledgehammer, která zazní ve filmu Star Trek: Do neznáma. Rihanna single věnovala právě nejnovějšímu celovečernímu dobrodružství hvězdné lodi Enterprise.

 

Zdroj: TrekMovie.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 30. června 2016
přečteno: 2380x
komentáře: 8
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG