Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Jaylah, válečnice z filmu Star Trek: Do neznáma

čt 30. června 2016      autor: little borg      přečteno: 2523x      délka: 1 min      komentáře: 0

nový poster filmu Star Trek: Do neznáma s postavou JaylahDovídáme se pár dalších detailů o postavě Jaylah, válečnici, kterou ve filmu Star Trek: Do neznáma ztvárnila herečka Sofia Boutella. Magazín Empire v srpnovém čísle přinese celou řadu podrobností – kromě jiného pozadí (ne, nemáme na mysli zadeček) této postavy a také se dovíme jméno zcela nové planety! To vše vyplývá z rozhovoru, který Sofia Boutella poskytla magazínu. [POZOR SPOILERY] Empire naznačuje minulost Jaylah, která vyrostla na planetě Altamid – to je planeta, kterou už jsme mohli vidět v traileru na Star Trek: Do neznáma. V této souvislosti studio uvolnilo další plakát (viz přiložený obrázek), který znázorňuje Jaylah na můstku hvězdné lodi.

Jaylah také využívá některé technologické vymoženosti, které jsme už také měli možnost spatřit v upoutávkách.

- posádka je rozdělena do neobvyklých dvojic: Spock s Kostrou; Kirk s Čechovem; Sulu s Uhurou a Scotty s Jaylah, která byla uvězněna na Krallově smrtící planetě už jako dítě.

- Jaylah na planetě Altamid, kde přistálo několik členů posádky Enterprise pro ztroskotání lodě. Jaylah se chystá Scottyho zachránit.

- Jaylah mluví lámanou angličtinou s akcentem, kterou napsal Simon Pegg přímo pro Boutellu.

Zdroj: TrekCore.com
nadporučík little borg
autor: little borg
vydáno: čt 30. června 2016
přečteno: 2523x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG