Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Chystá se aktualizovaná encyklopedie Star Treku [UPDATE]

út 9. srpna 2016      autor: Samuel_Thorn      přečteno: 2381x      délka: 1 min      komentáře: 5

Star Trek: EncyklopedieDneska ráno mě na Facebooku překvapila zpráva, že nám velmi dobře známá kniha The Star Trek Encyclopedia: A Reference Guide for the Future Michaela a Denise Okudových z roku 1999 se dočká velké aktualizace. Letos na podzim tak vyjde nové vydání rozšířené o 300 stran materiálů z posledních 15 let, jmenovitě ze seriálů Star Trek: Voyager (4.–7. sezóna), Star Trek: Enterprise a filmu Star Trek: Nemesis. Chybět nebudou ani materiály týkající se nových filmů. A to vše v kompletně přepracovaném grafickém podání a pevné vazbě. Již nyní si knihu můžete předobjednat na Amazonu za 93.11 88,40 USD.

Zdroj: www.startrek.com
viceadmirál Samuel_Thorn
autor: Samuel_Thorn
vydáno: út 9. srpna 2016
přečteno: 2381x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG