Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

50. výročí Star Treku – plesové pozdravy [UPDATE o omalovánky]

st 2. listopadu 2016      autor: Bedraz      přečteno: 4941x      délka: 1 min      komentáře: 6

Hotel Svornost v Praze-Dolních PočernicíchKdo se v sobotu večer 15. 10. 2016 zúčastnil plesu k 50. výročí Star Treku konanému v hotelu Svornost v Praze a využil rekvizit připraveného fotokoutku, může se nyní na plesové pozdravy podívat v online fotogalerii. Další snímky z akce budou postupně doplňovány a budeme o tom informovat. Díky všem zúčastněným a přejeme příjemné pokračování plesové sezóny! (Nejbližší tanečně společenská v roce 2017 je již 10. 11. na Všefandomové maškarádě v KD Barikádníků v Praze.)

UPDATE

Fotogalerie je nyní byla rozšířena i o naskenované omalovánky, při jejichž vybarvování mohli účastníci plesu nabrat dech. :)

PS: Máte-li zájem o některou z fotografií ve vyšším rozlišení, napište na bedraz(zavinac)trekkies.cz. 

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: st 2. listopadu 2016
přečteno: 4941x
komentáře: 6
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG