Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Discovery objeví i Klingony

st 14. prosince 2016      autor: Bedraz      přečteno: 2711x      délka: 1 min      komentáře: 5

Star Trek: DiscoveryDo postupně obsazovaných rolí nového startrekového seriálu přibyla další jména. Na palubu Star Trek: Discovery se přenesou Chris Obi, Shazad Latif a Mary Chieffo, Chris Obi (Klingon T´Kuvma v ST:D)a to pravděpodobně se svými bat'lethy. Ztvární Klingony, to jest úhlavní nepřátele Federace té doby, protože děj Discovery je zasazen deset let před nástupem Jamese Kirka do kapitánského křesla „TOSkové“ USS Enterprise.

Chris Obi si zahraje T'Kuvma, klingonského vůdce, který se snaží sjednotit klingonské rody. V jeho filmografii najdeme Doktora Who, Sněhurku a lovce, nový remake seriálu Kořeny, stejně jako budoucí seriál American Gods (spojen s producentem Bryanem Fullerem).

Shazad Latif (Klingon Kol ST:D)Shazad Latif ztvární postavu jménem Kol, klingonského velícího Mary Chieffo (Klingonka L´Rell v ST:D)důstojníka a chráněnce T'Kuvmy. Vidět jsme ho mohli například v seriálu Penny Dreadful či ve snímku Druhý báječný hotel Marigold.

Várku nejnověji obsazených rolí zakončí Mary Chieffo se svou rolí Klingonky L'Rell, velící klingonské válečné lodi. Herečka se objevila v roce 2015 na divadle v představení Othello a dále ve filmových a televizních rolích jako je komedie Miss Dial, Natural Disasters či Girls!, Girls!, Girls!.

Zdroj: trekmovie.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: st 14. prosince 2016
přečteno: 2711x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG