Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Sarek se objeví v Discovery

čt 19. ledna 2017      autor: omi      přečteno: 1887x      délka: 1 min      komentáře: 1

James FrainSpolečnost CBS oficiálně oznámila obsazení další role v chystaném seriálu Star Trek: Discovery. Tentokrát půjde o všem dobře známou postavu, která se objevila již v původní sérii, znovu ve filmech a také v Nové generaci. Jedná se o velvyslance Sareka, otce pana Spocka, kterého v Discovery ztvární britský herec James Frain. Jamese jste mohli vidět například v seriálech Tudorovci, Pravá krev, Agent Carter nebo Gotham. Ve filmu Tron: Dědictví si zahrál Cluova pobočníka Jarvise.

Původním představitelem Sareka byl Mark Lenard, který jej ztvárnil v seriálu Star Trek, ve filmech i v Nové generaci. Ve filmu Star Trek z roku 2009 hrál tuto postavu Ben Cross.

Podle zpráv serveru Hollywood Reporter by také mohlo dojít k dalšímu odložení premiéry seriálu. Vyplývá tak z vyjádření CBS: „Produkce Star Treku: Discovery začíná příští týden. Jsme spokojeni s obsazením, scénáři a jsme nadšeni ze světa, který vytváříme. Jedná se o ambiciózní projekt, a proto je nejlepší ponechat datum vypuštění flexibilní. Od začátku si stojíme za tím, že je důležitější dělat práci pořádně než rychle. Možnost uvedení na CBS All Access zároveň poskytuje větší flexibilitu, která není limitována sezónními premiérami.“

Zdroj: startrek.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 19. ledna 2017
přečteno: 1887x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG