Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kdy se dočkáme premiéry Star Trek: Discovery?

st 1. března 2017      autor: Lostie13      přečteno: 2412x      délka: 1 min      komentáře: 1

Nové logo seriálu Star Trek: DiscoveryVšichni s napětím očekáváme premiéru nového seriálu Star Trek: Discovery. I přesto, že už nějaký ten pátek víme, že momentálně probíhá produkce a natáčení, do této chvíle nebylo známo alespoň přibližné datum premiéry první série. V srdcích všech fanoušků rozdmýchal před pár dny oheň s novinkou ohledně premiéry ředitel americké televizní a produkční společnosti CBS Leslie Moonves.

Kdy se tedy dočkáme premiéry? Přesné datum ještě neznáme, ale prozatím se můžeme spokojit s přibližným uvedením na televizní obrazovky a streamovací služby. Premiéry se dočkáme ve druhé polovině roku 2017, na přelomu léta a podzimu.

Sám Moonves prohlásil, že nechce premiéru uspěchat. S rozhovorem přišel na americké konferenci s názvem Morgan Stanley TMT: 2017. „Je pro nás důležité udělat to správně. Star Trek je zkrátka náš rodinný klenot. Nechceme nic uspěchat. Na řadě je spousta postprodukčních prací, ale mám v nový seriál opravdu důvěru,“ oznámil.

Ještě připomínám, že seriál se bude na území USA a Kanady vysílat prostřednictvím streamovací služby CBS All Access. Licenci na vysílání první série zakoupila také americká streamovací služba Netflix, která premiéru odvysílá ve 188 zemích světa, mezi nimiž by neměla chybět ani Česká republika.

Nám nezbývá než s napětím čekat na druhou polovinu roku a doufat v co nejbližší termín premiéry prvního plnohodnotného traileru.

Zdroj: http://www.hollywoodreporter.com
podporučík Lostie13
autor: Lostie13
vydáno: st 1. března 2017
přečteno: 2412x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG