Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Známe nového kapitána!

st 8. března 2017      autor: Lostie13      přečteno: 2111x      délka: 1 min      komentáře: 22

Jason IsaacsTrvalo to poměrně dlouho, ale nakonec jsme se přeci jen dočkali. Do role kapitána nového seriálu Star Trek: Discovery byl obsazen herec Jason Isaacs. Tento slavný britský herec se tak zařadí po bok ostatních kapitánů - Kirka, Picarda, Siska, Janewayové a Archera. Jason Isaacs byl obsazen do role kapitána Lorcy, který velí lodi U.S.S. Discovery. Herec Jason Isaacs je známý z desítek filmových, ale i televizních rolí. Za zmínku stojí velkofilmy jako Patriot, Armageddon, Černý jestřáb sestřelen, nebo série filmů o Harry Potterovi, ve kterých ztvárnil jednu ze záporných rolí, Luciuse Malfoye.

Jason Isaacs momentálně září v seriálu The OA. Co říkáte na výběr nového kapitána vy? A jak se těšíte na první sérii?

Zdroj: deadline.com
podporučík Lostie13
autor: Lostie13
vydáno: st 8. března 2017
přečteno: 2111x
komentáře: 22
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG