Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

První trailer na Star Trek: Discovery [VIDEO]

čt 18. května 2017      autor: omi      přečteno: 3623x      délka: 1 min      komentáře: 57

Star Trek: DiscoveryCBS včera večer zveřejnilo první plakát a trailer k Star Trek: Discovery. Trochu smutné pro nás je, že na oficiálních kanálech tento trailer není přístupný pro náš region. Pokud si jej chcete pustit, musíte tedy zapátrat po alternativních zdrojích.
V traileru můžeme vidět, že se seriál vizuálem inspiroval v rebootovaném universu zvaném jako Kelvin timeline. Děj by se měl odehrávat deset let před původním seriálem a dle ukázek se můžeme těšit jak na Vulkánce, tak na Klingony. Uvidíme samozřejmě i spoustu nových dosud nepoznaných mimozemšťanů.

Jak se vám trailer líbí? Co říkáte na zasazení seriálu a jeho vizuální prezentaci?

Alternativní verze traileru

Zdroj: trekcore.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 18. května 2017
přečteno: 3623x
komentáře: 57
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG