Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Bude The Orville pravý optimistický Star Trek?

út 23. května 2017      autor: Bedraz      přečteno: 2477x      délka: 1 min      komentáře: 17

OrvilleTrekkies komunitou aktuálně „cvičí“ první oficiální trailer na seriál Star Trek Discovery, ale kdo do rodiny Star Treku počítá třeba i film Galaxy Quest, jistě zkouknul upoutávku na seriál The Orville, o které jsme již referovali. Tento sci-fi počin se na televizních obrazovkách ukáže na podzim letošního roku – pravděpodobně tedy stejně jako Star Trek. Bude se jednat o parodicko-komický vesmírný „sitcom“ ze stáje stanice Fox a v sezóně 2017/2018  by se mělo odvysílat prozatím přiklepnutých 13 dílů.

Hlavním tvůrcem je Seth MacFarlane, známý svou prací na animovaných komediích Family Guy a American Dad, který se sám vyjádřil, že tento projekt bude mít víc Star Treku než Futurama – zároveň by se však nemělo jednat jen o seriál pro zasmání. Epizody budou hodinové, půjde se tedy i víc do hloubky než se dle traileru může zdát. MacFarlane navíc řekl, že mu na současné sci-fi produkci chybí právě optimismus vyzařovaný třeba Novou generací. Zatímco dnes je všechno trochu jako Hunger Games, The Orville by měl vrátit do hry i optimistickou vizi – byť s notnou dávkou humoru. :) Za kamerou se také objeví někteří startrekoví veteráni (Jonathan „Riker“ Frakes, Robert Duncan „Paris“ McNeill a Brannon Braga), před ní pak Penny Johnson Jerald (Kassidy Yatesová ze seriálu Star Trek: Deep Space Nine), která na palubě USS Orville ztvární doktorku Claire Finnovou.

Zatím to tedy vypadá na prima vesmírnou jízdu! Engage! ;-)

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: út 23. května 2017
přečteno: 2477x
komentáře: 17
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG