Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Kterou knihu podle Star Treku byste rádi viděli i v českém překladu?

st 13. září 2017      autor: Eodeon      přečteno: 1620x      délka: 1 min      komentáře: 25

otaznikNa poměry našeho malého fandomu se u nás literatuře podle Star Treku vcelku dobře daří. V českém překladu vyšly již desítky románů a mnohé další se k vydání chystají. Neschází jim ani rozmanitost – vybírat lze z knih podle všech dosavadních pěti seriálů a dokonce jedné původně literární řady. Ale Star Treku není nikdy dost a to v žádné jeho formě, ani v té knižní. Je nějaká dosud nepřeložená kniha, která vám v české podobě schází? Toužíte si přečíst některý startrekový román, který vás třeba zaujal z anotací a recenzí, ať už svým námětem či situováním, ale schází Vám k tomu jazyková výbava? Nebo si vzpomenete na knihu, kterou jste sice již četli v původním vydání, ale rádi byste ji měli i ve své mateřštině? Podělte se o své tipy a svá přání v komentářích.


Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

Víte, že za komentáře u článků v této rubrice můžete získat odznáček Otázky a odpovědi?

kapitán flotily Eodeon
autor: Eodeon
vydáno: st 13. září 2017
přečteno: 1620x
komentáře: 25
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG