Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Draci nad Prahou VIII, bitva na Bílé Hoře, čekání na Star Trek: Discovery

čt 7. září 2017      autor: Shane      přečteno: 1828x      délka: 2 min      komentáře: 0

draci 2017Již po osmé vyhlašujeme startrekovou drakiádu. Jak se již stalo tradicí, půjdeme společně pouštět draky na Vypich. Jako nejpříhodnější termín jsme vybrali neděli 24. 9. 2017. Začátek jsme dali na 12:00, protože zde bude probíhat i bitva na Bílé Hoře spolu s tržnicí, která právě v poledne otevírá. Přicházet však můžete i postupně. Ukončení plánujeme na 15. hodinu, kdy zároveň začíná samotná bitva. Od 16:00 je poté zamluvena Geekárna. Na místo srazu se dostanete tramvajemi číslo 22 a 25 nebo autobusem číslo 174, 180 a 191. Zastávka se jmenuje „Vypich“. V blízkosti lze i zaparkovat.

Letos si tedy můžete užít dvě akce v jeden den. Navíc tržiště, které bude v areálu bitvy, každoročně nabízí velmi rozmanitou škálu zajímavého, historického občerstvení, takže o oběd bude postaráno. Protože na louce u obory Hvězda bude ležení, proběhne pouštění draků na louce u Ladronky, což je naproti přes hlavní silnici.

bila horaNástin časového programu (jednotlivých částí se můžete účastnit dle zájmu):

  • 12:00–15:00 – pouštění draků, návštěva tržiště a ležení vojsk
  • 15:00 – bitva na Bílé Hoře
  • 16:00 – Geekárna

Je tedy nejvyšší čas začít se stavbou, rekonstrukcí, či s nákupem. Drakiáda tu bude již za necelý měsíc. Fantazii se meze nekladou, těšíme se na všechny draky, které si s sebou přinesete. Samozřejmě, že největší dojem uděláte s drakem, který bude mít nějakou spojitost se Star Trekem ;) Ale nebojte se, i když si přinesete koupeného draka, nikdo vás domů nepošle.

Společný přesun do Geekárny proběhne autobusem 191. Samozřejmě je možné se připojit až tam. Budeme si povídat o všem možném, ale nejvíc určitě o připravovaném seriálu Star Trek: Discovery, jehož první díl bude v USA a Kanadě vysílán tentýž den večer. V ČR bychom se měli dočkat 25. 9.

Těšíme se na vás i vaše létající objekty. Vaše CZ Kontinuum (Jana a Martin).

viceadmirál Shane
autor: Shane
vydáno: čt 7. září 2017
přečteno: 1828x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Související články:

Propojme se mezi svátky…  -  po 28. prosince 2020
Draci nad Prahou X a deskovky v Geekárně  -  út 8. září 2020
Vzpomínkování s Hypo… už je to dvacet let  -  st 31. října 2018
Star Trek: Discovery a další skvosty v knihovně CZ Kontinua  -  so 23. září 2017

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG