Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Předpremiéra Discovery a názvy prvních dílů

čt 21. září 2017      autor: Bedraz      přečteno: 1696x      délka: 1 min      komentáře: 5

USS DiscoveryTuto neděli se v USA dočkáme dvouhodinové premiéry nového Star Trek seriálu. Nicméně předpremiéru pro recenzenty, tvůrce a vybrané fanoušky už má Discovery za sebou a ohlasy jsou vesměs pozitivní – byť není na světě tvůrce ten, kdo zavděčil by se trekkies všem, že? :) CBS také uvolnila názvy prvních epizod.

Epizoda 1 jako první část dvouhodinové premiéry nese titul „The Vulcan Hello“, navazující epizoda 2 pak „Battle at the Binary Stars“. Druhý titul odkazuje k okrajovému prostoru Federace, kde se Burnhamová střetne s Klingony. Binární systém byl součástí již ukázáných trailerů.

Epizoda 3 je pojmenována „Context is for Kings“, chybí k ní však anotace, takže spekulacím se meze nekladou. Velmi dlouhý je pak název epizody 4 – „The Butcher’s Knife Cares Not for the Lamb’s Cry“. Odkaz na nůž zde může být doslovný, jelikož jsme v produkci viděli několik velkých klingonských „kinžálů“.

Zdroj: Trekmovie.com
kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: čt 21. září 2017
přečteno: 1696x
komentáře: 5
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG