Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Discovery se vrací v lednu

pá 29. prosince 2017      autor: Bedraz      přečteno: 1701x      délka: 1 min      komentáře: 2

Promo plakát Discovery na leden 2018 - VoqOd poslední listopadové epizody Discovery uběhl již měsíc a půl a čas se nachýlil k premiéře „druhé kapitoly“ první sezóny tohoto Star Trek seriálu. 7. ledna, pro diváky Netflixu pak tradičně druhý den ráno, tj. 8. ledna v devět ráno našeho času, mohou fanoušci zhlédnout díl „Despite yourself“ (Sobě navzdory), který režíroval Jonathan „Riker“ Frakes. Ten nám již dříve prozradil, že Discovery se podívá i do zrcadlového vesmíru, nicméně přímo nepotvrdil, že by takovou epizodu režíroval on sám. Samotná anotace příběhu uvolněná CBS pak také nic takového nepotvrzuje, stejně jako dostupné promo video. 

Zajímavější je volba uvolněných promo plakátů k pokračování Discovery po prosincové pauze. Na plakátech máme Michael Burnham, kapitána Lorcu, Saru a klingonského albína Voqa, všechny s podtitulem Discover the Unknown (Poznej nepoznané). Obzvláště osud posledně jmenovaného fanoušky náramně zajímá a jeho návrat/ne-návrat na scénu by mohl řádně zamíchat různými fanouškovskými teoriemi.

A poslední střípek informací jsou názvy a data premiér nových epizod (na CBS All Access):

Epizoda 10:  „Despite Yourself“ (7. 1. 2018)

Epizoda 11: „The Wolf Inside“ (14. 1. 2018)

Epizoda 12:  „Vaulting Ambition“ (21. 1. 2018)

Epizoda 13: „What’s Past Is Prologue“ (28. 1. 2018)

Epizoda 14: „The War Without, The War Within“ (4. 2. 2018)

Epizoda 15: „Will You Take My Hand?“ (11. 2. 2018)

PS: Hudebně naladění fanoušci mohou čas čekání na premiéry nových epizod ukrajovat poslechem Discovery soundtracku – byla vydána původní hudba od Jeffa Russo doprovázející „první kapitolu“ první sezóny, album je dostupné například na streamovací službě Spotify.

kapitán Bedraz
autor: Bedraz
vydáno: pá 29. prosince 2017
přečteno: 1701x
komentáře: 2
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG