Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Trailer na třetí Short Trek: Nejjasnější hvězda [VIDEO]

st 28. listopadu 2018      autor: omi      přečteno: 1531x      délka: 1 min      komentáře: 0

Saru na planetě KelpiaNedlouho po novém traileru na druhou sezónu seriálu Star Trek: Discovery, která nás čeká v lednu 2019, se můžeme podívat na upoutávku na třetí Short Trek s názvem Nejjasnější hvězda. Tato mini-epizoda nás zavede na domovskou planetu Kelpienů a pravděpodobně nám odhalí důvody, proč se Saru vydal ke hvězdám a stal se důstojníkem Hvězdné flotily. Nejjasnější hvězda bude mít premiéru za týden, ve čtvrtek 6. prosince 2018.

Zároveň s novým trailerem se na internetu objevil exkluzivní záběr z mini-epizody zachycující Sarua v řece s rybářkou sítí.

Zdroj: herocollector.com
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 28. listopadu 2018
přečteno: 1531x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Další články z této rubriky:

Stojí Short Treks za sledování?  -  po 14. ledna 2019
Upoutávka na Calypso, druhý Short Trek  -  čt 25. října 2018
Budou Short Treks dostupné i mimo severní Ameriku?  -  st 3. října 2018
Upoutávka na první Short Trek je tu  -  po 1. října 2018

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG