Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Soutěž – Holodoktor fotografuje talisman

čt 30. ledna 2020      autor: omi      přečteno: 1414x      komentáře: 0

Odznáček - Holodoktor - fotografuje talismanPo velmi dlouhé odmlce je tu další odznáčková fotografická soutěž. Tentokrát opět nebudete muset nikam ven, měli byste si vystačit s tím, co máte doma. Velmi pravděpodobně dokonce s tím, co máte hned po ruce nebo na očích. Nicméně pokud nemáte předmět této soutěže poblíž sebe, ale zašitý někde v krabici ve sklepě, urychleně byste jej měli přinést, protože téma této soutěže je:

Můj startrekový talisman

Předmětem této fotografie musí být hmotná věc, fyzický objekt. Osoby ani žádné jiné živé organismy v rámci této soutěže nebudou uznány. S předmětem se nechte vyfotografovat tak, abyste byli jasně poznatelní jak vy, tak váš talisman. 

Jak se zúčastnit

Samotnou fotografii přiložte do žádosti o fialový odznáček Holodoktor – fotografuje talisman. Na fotografii můžete aplikovat filtry (například v různých aplikacích chytrých telefonů). Fotografii můžete oříznout tak, aby byla co nejlepší. Je však zakázáno dělat koláže, retuše, fotomontáže, či přidávat texty, rámečky a doplňující grafiku v grafických editorech. Do žádosti napište, o který objekt se jedná, co pro vás znamená a proč právě tento předmět je vaším talismanem.

Zároveň prosíme, abyste – pokud to je možné – nevkládali zbytečně veliké fotografie. Doporučujeme velikost fotografie upravit na rozměr 800×600 pixelů. Pokud však neumíte soubor obrázku zmenšit, rozhodně se nenechte odradit a přiložte fotografii tak, jak ji vyfotíte.

Termín

Uzávěrka soutěže je v úterý 18. února 2020.

O co se soutěží?

Odznáček - Holodoktor - fotografuje talismanSoutěž je vyhlášena pod záštitou odznáčků zde na portále, nečekejte proto žádné hodnotné ceny. Všichni účastníci soutěže obdrží do svého profilu odznáček a autor nejlepší fotografie získá kromě uspokojujícího pocitu vítězství také unikátní verzi tohoto odznáčku v barvách do zlata raženého latinia. Z výběru nejzajímavějších fotografií soutěže bude vytvořen článek zde na portále.

Jak se bude hodnotit?

Fotografie budou hodnotit redaktoři portálu. Nejdůležitější bude první dojem fotografie. Rozhodovat se bude podle toho, jak dokáže fotografie zaujmout (obsahem, barevností, tónem apod.) a jak bude evokovat redakci zadané téma.

Ještě něco navíc?

Odznáček - Holodoktor - vášnivý fotografPřipomínáme, že za odznáčky s fotografickou tematikou je možné získat i odznáček kolekce Holodoktor – vášnivý fotograf. Ten můžete získat za účast ve třech takovýchto fotografických soutěžích. V plánu je alespoň ještě jedna fotografická soutěž do konce odznáčkové hry.

Závěrečná ustanovení

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně podmínek soutěže, neváhejte se na nás obrátit na e-mailovou adresu specialista(zavináč)trekkies(tečka)cz nebo v komentářích pod tímto článkem.

Jelikož jsme již několikrát narazili v komunikaci s hráči na problémy, které postupně znechucovaly hru oběma stranám, jsme preventivně nuceni vyhlásit i následující ustanovení:

  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek soutěže.
  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na vyloučení hráče ze soutěže.
  • Vyhlašovatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit.

Inspirace

Pokud nemáte dostatek vlastních nápadů, můžete se zkusit inspirovat od vítězů z již proběhlých fotografických soutěží:

Nově vyhlášené odznáčky:

Počet odznáčků: 1

Holodoktor - fotografuje talisman Holodoktor - fotografuje talisman
Obtížnost: 1

Fotíte stejně rádi jako Holodoktor z Voyageru? Pak je pro Vás tato soutěž naprosto ideální. Jednoduše pořiďte fotografii na téma „Můj startrekový talisman“ a svou fotografii přiložte k žádosti o odznáček. V žádosti prosím napište, o který objekt se jedná a proč je právě tento předmět vaším talismanem a jaký k němu máte vztah. Prosíme nevkládejte zbytečně veliké fotografie, velikost 800×600 px by měla určitě stačit.
Kompletní pravidla soutěže naleznete v článku o soutěži.
O odznáček je možné žádat do úterý 18. února 2020.
admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: čt 30. ledna 2020
přečteno: 1414x
komentáře: 0
Facebook Twitter Google+

Související články:

Výsledky soutěže Holodoktor fotografuje talisman  -  čt 21. května 2020
Odznáčky na Festivalu fantazie 2018  -  st 30. května 2018
Odznáčkový výlet do Zruče – dodatek  -  čt 15. září 2016
Odznáčkový výlet do Zruče nad Sázavou  -  út 6. září 2016
Nový holoromán a záložky  -  pá 8. dubna 2016
Prosincové odznáčkování  -  čt 31. prosince 2015
Vylepšené testování na portále + trocha statistik  -  čt 10. prosince 2015
Odznáčky a 10. výročí portálu  -  po 13. července 2015
5. odznáčkový sraz – výlet na Andrlův Chlum  -  út 14. dubna 2015
Fialový odznáček Výstup – 4. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 3. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 2. část  -  út 17. června 2014
Fialový odznáček Výstup – 1. část  -  út 17. června 2014
Odznáčkový sraz již v sobotu  -  út 10. června 2014
Uzávěrka na 4. odznáčkový sraz se blíží  -  čt 29. května 2014

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG