Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Který odznáček se vám nejvíce líbil?

st 1. července 2020      autor: omi      přečteno: 734x      délka: 1 min      komentáře: 11

otaznikOdznáčková hra tento týden končí. Před námi je nyní už jen ohlédnutí, vysvětlení a zhodnocení. Celkem bylo ve hře možné získat přes 560 odznáčků různých typů. Dnešní otázka je tedy mířena na váš nejoblíbenější odznáček. Bylo pro vás nejpříjemnější zkoušení teoretických znalostí v testech? Raději jste plnili praktické úkoly? Vzpomínáte na některý ze srazů? Sníte nejraději v simulátoru při holorománech? Nebo jste si nejvíce užili některou z mnoha soutěží? Jaký odznáček vám v paměti uvízl nejvíce?


Pokud byste měli námět na zajímavou, originální otázku, zašlete ji prosím mailem na adresu omi@trekkies.cz, nezapomeňte se, prosím, podepsat přezdívkou, pod kterou vystupujete na portále.

Víte, že za komentáře u článků v této rubrice můžete získat odznáček Otázky a odpovědi?

admirál flotily omi
autor: omi
vydáno: st 1. července 2020
přečteno: 734x
komentáře: 11
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG