Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Nový román v prodeji: „Hra bez vítězů“ – Typhonský pakt nastupuje…

pá 30. října 2020      autor: Telemachus Rhade      přečteno: 1285x      délka: 2 min      komentáře: 1

Zero Sum Game CZ Mock-UpPřichází novinka horká jako půda v imperiálním Senátu! Typhonský pakt – nelítostný konglomerát mocností, který Federaci říká jediné: „Teď to tu přebíráme my.“ U.S.S. Aventine kryje záda agentu Bashirovi a jeho misi o všechno… To, co nastínili hned tři předchozí romány: Jednotný osud, Přes dravé moře a Mír prohrává, se nyní přetavuje v bdělou skutečnost. Co byste dělali, kdyby se proti vám spojili ti největší nepřátelé? Jak by vypadala Země, kdyby vznikla „nedemokratická liga“? Vítejte do bipolárního koutu vesmíru, kde na jedné straně stojí Federace a Říse, do toho ještě uprostřed politicko-sociální krize, a všichni ostatní kolem nich si už brousí zuby…

Román z pera autora Volání osudu, Davida Macka, opět výtečně přeložil Jakub Marek, dvorní překladatel série o hvězdné lodi Titan i autor překladu minulé knihy o skvělé posádce lodi Aventine, Jednotný osud. Obálku nevytvořil nikdo jiný než Jakub Schejbal a já jsem si tuto knihu nadělil jako dárek ke svému 10. výročí působení v roli startrekového editora v českých zemích ;-)

Albert Balatka a kapitánčin podpis

Albert Balatka s originálem románu a kapitánčiným podpisem.

Za 10 let zkušeností náš úžasný a skvělý tým samozřejmě nasbíral bezpočet historek o tom, kterak knihy vznikají, co to všechno obnáší a jaké u toho zažíváme krásné chvíle beznaděje a euforické okamžiky radosti :-) Již tento víkend tak na stránkách StarTrekKnihy.cz startujeme seriál „Jak jsme vyráběli…“ tu kterou konkrétní knihu. První na přetřeš přijdou Hadi v rozvalinách, tak se těšte… ;-)

Nakupujte na e-shopech…
Třeba na tomhle:

Star Trek: Typhonský pakt – Hra bez vítězů | Luxor.cz

Aventine opuští kvantový proud

Anotace:

Špion Typhonského paktu – nového politického protivníka Federace – odcizí plány nejnovější technologie Hvězdné flotily: kvantového proudového pohonu. Aby Typhonskému paktu zabránila odhalit jeho tajemství, naverbuje rozvědka Hvězdné flotily dvojici geneticky vylepšených agentů: doktora Juliana Bashira ze stanice Deep Space Nine a Sarinu Douglasovou, ženu, jejíž talent pomáhal Bashir rozvíjet a na niž Julian myslí jako na dávno ztracenou životní lásku.

Oba jsou vysláni proniknout mezi příslušníky tajemného druhu známého jako Breenové, odhalit tajný proudový projekt a zastavit jej.

Kapitánka Ezri Dax a posádka lodi Aventine mezitím o několik světelných let dál hrají nebezpečnou hru na kočku a myš s flotilou Typhonského paktu, která stojí mezi nimi a bezpečným návratem Bashira a Douglasové z nepřátelského území.

brožovaná, překlad Jakub Marek, 320 stran

kadet Telemachus Rhade
autor: Telemachus Rhade
vydáno: pá 30. října 2020
přečteno: 1285x
komentáře: 1
Facebook Twitter Google+

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG