Toto je archiv českého Star Trek portálu Trekkies.cz, který není od ledna 2021 aktualizován a je přístupný pouze ke čtení. Pokračujte prosím na novou verzi webu Trekkies.cz.

Star Trek: Enterprise - poslední Star Trek

út 27. září 2005      autor: Yorick      přečteno: 5676x      komentáře: 4
kadet Miroslav Šťastný
Miroslav Šťastný - pá 7. října 2005 - 18:31
Blbej článek: Opravdu mě uchvátily autorovi důvody proč je pro něj ENT nejlepší... "Umírající členové posádky, protržené přepážky, Enterprise dostává naprdel" :-))))

No nevím pro mě je řešení filozofických témat v ST to nejpodstatnější a upřímně je mi jedno kolik lodí za epiozodu bylo zničeno...
bez hodnosti Yorick
Yorick - so 8. října 2005 - 08:56
2 Mirak: Mirak: je pravda, ze jsem to mozna zjednodusil, ale je to tak. Star Trek - Enterprise se mi libi z duvodu vetsi blizkosti realnemu casu, lod ani posadka nejsou nesmrtelni a nepremozitelni, nenici jednim vystrelem borgske krychle (opet zjednodusuji tak me prosim nechytej za slovo :o))) a to je to co se mi na tom libi. Vic se muzu ztotoznit s hlanvimi hrdiny, nejsou sterilni, cisti, dalece vzdaleni realnym moznostem. Ale nerikam, ze nemoznym moznostem. Hezke souslovi :o))))
kadet Miroslav Šťastný
Miroslav Šťastný - ne 9. října 2005 - 14:24
2 Yorick: Hm, a nemyslíš, že DS9 má přesně ty aspekty co uvádíš a je ještě lepší? :-)

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení čtenáři.

Star Trek and all related properties are Registered Trademarks of Paramount Pictures, registered by United States Patent and Trademark Office. All rights reserved. THESE PAGES ARE NOT OFFICIAL!

Internetový portál Trekkies.cz je vytvářen a spravován klubem a dalšími redaktory. Je postaven na základech redakčního systému phpRS.

© 2005, Trekkies: TNG